Quick Help
Emergency

Aliquyam eriatsed diam voluptua at vero eos et accusam

Learn more

In your city
263 Branches

Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est

Learn more

Smooth & Easy
Bill payments

Aliquyam eriatsed diam voluptua at vero eos et accusam

Learn more

Odběry
iologického materiálu

Odběr biologického vzorku   Odběr biologického vzorku je v boji s plísňovým onemocněním nehtů velmi užitečným nástrojem. Umožňuje nám identifikovat patogen, který je původcem onemocnění, protože ne vše, co se jako nehtová mykóza tváří, musí nutně mykóza být. Samotný odběr je nebolestivý, ale má svá pravidla, která je potřeba dodržet:

Nehtová
protetika

Nehtová protetika chrání a pomáhá klientům se opět cítit komfortně s tím, že vytvoříme nový umělý nehet. Který vypadá, jako od maminky.

Odborná
přístrojová pedikúra

Přístrojová pedikúra je efektivnější. Je vhodná pro všechny věkové skupiny. Déle vydrží a je doporučována i pro diabetiky.

Ošetření
zarostlého nehtu

Ošetřujeme zarůstající nehty bezbolestně, se sterilními nástroji s nejvyšší jemností a precizností za pomoci nehtových rovnátek.

Physician

Dr. Melissa Pino

At vero eos et accusam et justo duo olores ea rebum stlita kasd gubergren no sea takimata sanctus

Consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo olores ea rebum stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

Our blog
Latest News

Welcome To

Healthy Weekend Check Up

Satisfaction

Patients / Year

Quilified Doctors

Years of experience