Naše služby

Ošetření zarostlého nehtu

Ošetření 1 zarostlého nehtu zahrnuje:

Dezinfekci u vstupu, vlastní sadu ručníků, jednotlivě balené a sterilizované nástroje pro každého klienta, dezinfekci, vyčištění volného okraje nehtu, zkrácení nehtu, odbroušení zarůstající části nehtu, opracování nehtových kůžiček, úpravu povrchu nehtové ploténky. Tato služba vždy předchází aplikaci nebo posunutí nehtového rovnátka. Bez přípravy nehtu jinak aplikace rovnátka není možná.
Jako doplněk k terapii je aplikace nehtového rovnátka. Máme mnoho typů nehtových rovnátek, proto nelze cenu rovnátka stanovit předem. Klienta musíme nejprve vidět, sáhnout si na typ nehtu a vyhodnotit jak reaguje postranní val.

OŠETŘENÍ JEDNOHO ZAROSTLÉHO NEHTU + TAMPONÁDA + TEJP

Délka první návštěvy: 15 – 45  min / 1065 Kč
(zde je navíc oproti běžnému ošetření edukace ohledně příčin zarůstání nehtů, kontrola stávající obuvi, instruktáž k domácímu ošetřování aj.) + cena za rovnátko dle typu nehtu a dohody s terapeutem v rozsahu od 1395 do 1760 Kč.
Celkem tedy ošetření 1 zarostlého nehtu i s rovnátkem v rozsahu od 2460 Kč do 3470 Kč.
Za 3 dny od první aplikace rovnátka je vhodné přijít na kontrolu, zdali vše funguje jak má.
Na nehtové rovnátko máte záruku 10 dní. Pokud upadne, zdarma Vám jej aplikujeme znovu. Je potřeba si včas zavolat na recepci, nebo se můžete objednat online a napsat do poznámky, že se jedná o ošetření v rámci záruky.
PŘED PRVNÍ NÁVŠTĚVOU – VSTUPNÍ KONZULTACE
Před první návštěvou je vhodné se objednat na vstupní konzultaci, aby terapeut dle stavu nehtu a postranního valu zhodnotil stav a navrhnul vhodný plán péče, včetně četnosti docházení a navrhnul i plán domácí péče. Ta je k rovnátkům klíčová.
Na domácí péči si u nás můžete na eshopu zakoupit balíček pro ošetřování zarostlého nehtu na doma. Kde je sonda, tamponáda, dezinfekce, epsomská sůl, tejp.
Konzultace na 30 min stojí 955 Kč
NÁSLEDNÉ DALŠÍ OŠETŘENÍ 
Po první aplikaci rovnátka, pokud ve valu není zánět se dochází za 4 – 6 týdnů od aplikace. V případě že je ve valu zánět, je potřeba docházet do té doby, než zánět ustoupí. Někdy na zánět stačí rovnátko od nás a domácí péče. Pokud je však zánět ve valu dlouho, doporučujeme návštěvu lékaře. V případě letitých problémů se zánětem ve valu, dokonce žádáme spolupracující lékaře o RTG, zdali je zánět jen ve tkáni, nebo i v kosti. Prevence je lepší péče. Spolupracující lékař je praktik nebo dermatovenerolog.
Ošetření 1 nehtu je 1065 Kč a při aplikaci rovnátka titanová nit 1395 Kč = je celková cena ošetření 2460 Kč. 
Ošetření 1 nehtu je 1065 Kč a při posunutí Ross Fraser, nebo Stedmann 555 Kč = je celková cena ošetření 1620 Kč. 
KONTROLA NEHTOVÉHO ROVNÁTKA A VÝMĚNA TAPONÁDY
Na kontrolu se dochází co 3 dny, do té doby, než je rána úplně suchá. Kontrola zahrnuje, dezinfekci, odstranění tamponády, kontrolu nehtu, aplikace nové tamponády a dezinfekce. Můžeme a nemusíme tejpovat, záleží v jakém stavu je pokožka.
Jakmile je rána suchá, tak pak stačí přijít až na další ošetření – posunutí nebo aplikaci rovnátka, jakmile nehet odroste.
Cena za kontrolu 1 nehtu  je 462 Kč. 
Ošetřujeme zarůstající nehty na nohou i na rukou. Bezbolestně, se sterilními nástroji s nejvyšší jemností a precizností za pomoci nehtových rovnátek. Ošetření je bezbolestné. V portfoliu máme různé druhy rovnátek, takže na každý problém máme řešení. Nehty nestrháváme, nebojte se. Vysvětlíme si proč nehty zarůstají a pomůžeme Vám, aby se problém, pokud možno již nevracel.
Více se o ošetření dozvíte na našem blogu.

Možné doplňkové služby:

  • Nehtové rovnátko mnoha typů: Stedman, Ross Fraser, Titanová nit, Podofix, CombiPed, GoldStads, Imkor, Imkor mini, Bs Spange aj.
  • Tamponáda a tejpování
  • PACT MED světelná terapie na urychlení hojení zarůstajících valů o vlnové délce 630nm
  • Výroba individuálního silikonového korektoru
  • Lakování nehtů (pouze v případě kdy jsou postranní valy nehtu klidné)
  • Gel lak