Naše služby

Ošetření zarostlého nehtu

Ošetření 1 zarostlého nehtu zahrnuje:

Dezinfekce u vstupu, vlastní sada ručníků, pro každého klienta jednotlivě balené a sterilizované nástroje, dezinfekce, vyčištění volného okraje nehtu, zkrácení nehtu, odbroušení zarůstající části nehtu, opracování nehtových kůžiček, úprava povrchu nehtové ploténky. Tato služba vždy předchází aplikaci nebo posunutí nehtového rovnátka. Bez přípravy nehtu jinak aplikace rovnátka není možná.
Jako doplněk k terapii je aplikace nehtového rovnátka. Máme mnoho typů nehtových rovnátek, proto nelze cenu rovnátka stanovit předem, dokud jsme klienta neviděli a nesáhli si na typ nehtu a neviděli, jak reaguje postranní val.

OŠETŘENÍ JEDNOHO ZAROSTLÉHO NEHTU + TAMPONÁDA + TEJP

Délka první návštěvy: 15 – 45  min / 770 Kč
(zde je navíc oproti běžnému ošetření edukace ohledně příčin zarůstání nehtů, kontrola stávající obuvi, instruktáž k domácímu ošetřování aj.)
+ cena za rovnátko dle typu nehtu a dohody s terapeutem
Ošetřujeme zarůstající nehty na nohou i na rukou. Bezbolestně, se sterilními nástroji s nejvyšší jemností a precizností za pomoci nehtových rovnátek. Ošetření je bezbolestné, máme v portfoliu různé druhy rovnátek, takže pro každou problematiku máme řešení. Nehty nestrháváme, nebojte se. Vysvětlíme si, proč nehty zarůstají a pomůžeme Vám, aby se problém, pokud možno již nevracel.
Více se o ošetření dozvíte na našem blogu.

Možné doplňkové služby:

  • Nehtové rovnátko mnoha typů: Stedman, Ross Fraser, Titanová nit, Podofix, CombiPed, GoldStads, Imkor, Imkor mini, Bs Spange aj.
  • Tamponáda a tejpování
  • PACT MED světelná terapie na urychlení hojení zarůstajících valů pomocí 630nm
  • Výroba individuálního silikonového korektoru
  • Lakování nehtů (pouze v případě, kdy jsou postranní valy nehtu klidné)
  • Gel lak