Naše služby

Ošetření zarostlého nehtu

Ošetření 1 zarostlého nehtu zahrnuje:

Dezinfekci u vstupu, vlastní sadu ručníků, jednotlivě balené a sterilizované nástroje pro každého klienta, dezinfekci, vyčištění volného okraje nehtu, zkrácení nehtu, odbroušení zarůstající části nehtu, opracování nehtových kůžiček, úpravu povrchu nehtové ploténky. Tato služba vždy předchází aplikaci nebo posunutí nehtového rovnátka. Bez přípravy nehtu jinak aplikace rovnátka není možná.
Jako doplněk k terapii je aplikace nehtového rovnátka. Máme mnoho typů nehtových rovnátek, proto nelze cenu rovnátka stanovit předem. Klienta musíme nejprve vidět, sáhnout si na typ nehtu a vyhodnotit jak reaguje postranní val.

OŠETŘENÍ JEDNOHO ZAROSTLÉHO NEHTU + TAMPONÁDA + TEJP

Délka první návštěvy: 15 – 45  min / 924 Kč
(zde je navíc oproti běžnému ošetření edukace ohledně příčin zarůstání nehtů, kontrola stávající obuvi, instruktáž k domácímu ošetřování aj.) + cena za rovnátko dle typu nehtu a dohody s terapeutem v rozsahu od 1265 do 1599 Kč.
Celkem tedy ošetření zarostlého nehtu i s rovnátkem v rozsahu od 2189 Kč do 2523 Kč.
Ošetřujeme zarůstající nehty na nohou i na rukou. Bezbolestně, se sterilními nástroji s nejvyšší jemností a precizností za pomoci nehtových rovnátek. Ošetření je bezbolestné. V portfoliu máme různé druhy rovnátek, takže na každý problém máme řešení. Nehty nestrháváme, nebojte se. Vysvětlíme si proč nehty zarůstají a pomůžeme Vám, aby se problém, pokud možno již nevracel.
Více se o ošetření dozvíte na našem blogu.

Možné doplňkové služby:

  • Nehtové rovnátko mnoha typů: Stedman, Ross Fraser, Titanová nit, Podofix, CombiPed, GoldStads, Imkor, Imkor mini, Bs Spange aj.
  • Tamponáda a tejpování
  • PACT MED světelná terapie na urychlení hojení zarůstajících valů o vlnové délce 630nm
  • Výroba individuálního silikonového korektoru
  • Lakování nehtů (pouze v případě kdy jsou postranní valy nehtu klidné)
  • Gel lak