Spolupracujeme

Mít skvělé výsledky je skvělý pocit, nicméně nejsme na vše sami. Spolupracujeme s mnoha lékaři,  odborníky ve svém oboru, sdružujeme se s dalšími z našeho oboru, pomáháme si, navštěvujeme školky… Děkujeme, že jsme tam kde jsme právě díky Vám všem.

 

Spolupracujeme s lékaři

 

Pedikúra – podologie – diabetologie – dermatovenerologie – rehabilitace – ortopedie – fyzioterapie – a mnoho jiných

Mezioborová spolupráce je nejlepším řešením pro získání těch nejlepších výsledků pro naše klienty. Máme neivazivní řešení zarůstajících nehtů, pomocí nehtových rovnátek, jak pro děti tak pro dospělé. Spolupracujeme na zničení nehtových plísní, provádíme odběry biologického materiálu a posíláme do dermatovenerologické laboratoře. Následně postiženou část nehtu odbrousíme a doplníme fotodynamickou terapií.

Jste lékař nebo zdravotník a máte zájem o spolupráci? U nás máte dveře vždy otevřené. Pro schůzku s majitelkou Ing. Petrou Klikovou volejte  602 343 281.

Dny zdraví ve firmách s OZP / Team Prevent Santé

 

Preventivní medicína je velice důležitá. ​Podílíme se jako externí partneři na dnech zdraví po celém Česku. Spektrum poskytovaných služeb: Počítačové vyšetření plosek nohou

​Toto vyšetření probíhá pomocí podoskopu – moderního přístroje pro diagnostiku ortopedických vad nohou, který zobrazí digitální otisk bosých nohou v podobě barevného snímku. Ten vzniká díky rozdílným tlakům částí chodidla na skleněnou desku přístroje, a odhalí tak ortopedické vady, nejčastěji zborcenou klenbu, tedy tzv. plochou nohu. Ta způsobuje nejen bolesti nohou při chůzi nebo déletrvajícím stání, ale nesprávným přetěžováním vazů a svalů, které s sebou plochá noha nese, mohou vzniknout i problémy s kyčlemi, bederní páteří nebo koleny. Na podkladě snímku z podoskopu je však možné vyrobit korekční ortopedickou vložku, individuálně vymodelovanou pro každého klienta, která spolu s cvičením dokáže těmto problémům předejít.

​Máte již jako firma uzavřenou smlouvu s OZP nebo  přímo s firmou Team Prevent Santé, můžete si nás na vaše dny zdraví vyžádat. Kontaktujte svého obchodního zástupce.

Ošetření pro Vaše zaměstnance u Vás ve firmě nebo na eventu

Plánujete firemní akci a potřebujete vymyslet zpestřeni, doplňkový program?

​Přímo u Vás můžeme nabídnout následující služby: manikúra, gel lak, modeláž nehtů, pedikúra, podologie, lakování nehtů na rukou, počítačové vyšetření plosek nohou, masáže celého těla, masáže rukou, masáže nohou, masáže zad přes oblečení, kosmetickou konzultaci, malování na obličej pro děti, líčení, kadeřnice, edukační přednášky o zdraví nohou u dětí, nejčastější vady nohou u dospělých aj.

​Podílíme se na akcích se zaměřením na zdraví a krásu pro veřejnost.

Tyto akce jsou žádané na kongresy, den dětí, den žen, narozeninové večírky, oslavy aj. Dále na různých eventech, festivalech, propagačních akcích aj.

​Máte zájem o naplánovaní jakékoliv akce, sdělte nám prosím datum, jaké služby budete potřebovat a rádi Vám uděláme kalkulaci na míru.  Můžete si s námi domluvit nezávaznou schůzku, kontaktujte prosím petraklikova@hilarion.cz nebo telefon 602 343 281, kontaktní osoba Ing. Petra Kliková.

 

Jsme členy České podologické společnosti, z. s.

 

V roce 2013 vznikla nová odborná společnost – Česká podologická společnost. Jedná se o organizaci sdružující odborníky z oblasti preventivní a rekondiční péče o nohy. Členy naší společnosti jsou zejména pedikéři, fyzioterapeuté, zdravotničtí pracovníci, zejména sestry a další odborníci z příbuzných oblastí komplexní péče o nohy. Zdravotnické vzdělání není pro naše členy podmínkou.

Cílem společnosti je především podpora a rozvoj péče o nohy, odborný rozvoj členů, jejich informování a napomáhání při ochraně jejich zájmů.

​Nejpočetnější skupinou České podologické společnosti jsou pedikéři vzdělávající se v odborných podologických dovednostech, jako jsou rovnání nehtů konzervativním způsobem – ortonyxie, nahrazování chybějících nehtových plotének – nehtová protetika, modelování jednoduchých korekčních pomůcek či základní vyšetřování nohou. Vzděláváme naše odborníky v oblastech, kteří nutně ke své činnosti znalosti potřebují. Jedná se o lékařské specializace, například dermatologie, diabetologie, neurologie, chirurgie či ortopedie a také o specializace nelékařské, jako jsou reflexologie chodidel nebo fyzioterapie.

​Naše společnost spolupracuje s těmito organizacemi:

 • Česká dermatovenerologická společnost ČLK JEP, pod vedením prezidenta Prof. MUDr.  Petra Arenbergera, DrSc.,  MBA a předsedkyní mykologické sekce  Doc. MUDr. Magdalenou Skořepovou, CSc., čestnou členkou naší společnosti
 • Česká diabetologická společnost ČLK JEP, pod vedením prezidentky Prof. MUDr. Terezie Pelikánové, DrSc. a předsedkyní podiatrické sekce Prof. MUDr. Alexandrou Jirkovskou, CSc.
 • Česká flebologická společnost ČLK JEP, pod vedením prim. MUDr. Jaroslava Strejčka, MD, PhD.
 • Česká asociace sester, o. s., pod vedením prezidentky PhDr. Martiny Šochmanové, MBA
 • Unie fyzioterapeutů České republiky, pod vedením prezidenta Mgr. Vladana Toufara
 • ​Již od roku 2013 jsem členkou řídí rady ČEPOS. Kontinuálně se  podílíme se na dalším vzdělání pedikérů a pořádáme rekvalifikační kurzy a to od roku 2010. Jestli máte zájem o další vzdělávání můžete navštívit webové stránky: www.kurzyhilarion.cz

Vyšetřujeme plosky nohou u dětí na počítači přímo ve školkách

 

Dětská noha roste ve věku od 3-6 let v průměru 1mm za měsíc. Víte, že 98% dětí se rodí se zdravou nohou, ale jen 20% dospělých má zdravou nohu? V rámci preventivní péče jsme pro Vás – rodiče, připravili přednášku na téma, správná preventivní péče o dětskou nohu v délce 45 min + čas na otázky a odpovědi 15 min. Následně bude vyšetření Vašeho dítěte na 10 min. Mezitím bude doprovodný program na cvičišti s vítkovým chodníkem, různé rehabilitační pomůcky na vyzkoušení, domácí  praktické doplňky na cvičení nohou pro děti i dospělé.

​Co Vám to přinese?

 • edukace k ochraně zdraví nejen nohou vašich dětí
 • dostanete počítačový snímek plosky nohy a popis aktuálního stavu
 • konzultaci a doporučení další péče
 • naučíte se jak správně pečovat o nohy dětí, jak korigovat postoj a jak cvičit na nohy
 • návod na kontrolu stávající obuvi (bačkůrek a botiček), zdali jsou typově pro nohu správné

​Prevence pomáhá předcházet:

 • zarůstání nehtů
 • deformitám prstů na nohou
 • vbočeným palcům
 • přetěžování kloubů
 • špatným pohybovým návykům
 • plísním na nohou a nehtech a mnoho dalšího

​Minimální počet dětí pro pořádání akce je 11. Cena za konzultaci a přednášku je 450Kč / 1 dítě.

​Máte zájem o tuto akci u Vás ve školce? Můžete si s námi domluvit nezávaznou schůzku, kontaktujte prosím petraklikova@hilarion.cz nebo telefon 602 343 281, kontaktní osoba Ing. Petra Kliková.