Ceník služeb od 2023

Vážení klienti a klientky, 

zde nalezete odkaz na náš ceník v PDF. Odkaz na nový cenik_sluzeb.

Storno podmínky: 

V případě, že se nemůžete dostavit na smluvený termín, prosíme o zrušení nejpozději do 24 hodin od začátku rezervace. Pokud termín zrušíte později, nebo se nedostavíte, bude Vám naúčtován poplatek za rezervaci místnosti 865 Kč.

Za opakované propadnutí rezervace Vám budeme účtovat 100% z ceny rezervace. Do doby, než bude poplatek z Vaší strany uhrazen, si vyhrazujeme právo pozastavit Vaše další rezervace. Pokud si i tak budete přát objednat se na další – třetí termín Vám bude účtována částka předem na zálohovou fakturu za celé ošetření, na které jste byli objednáni a které ještě neproběhlo. Bez úhrady této služby Vás neobjednáme na nový termín. Pokud se dostavíte bude částka použita na úhradu služby, pokud ne, částka propadne.

Prosíme, neblokujete termíny klientům, máte vždy možnost se zrušit 24 hodin předem. Je mnoho taktových, jež ošetření potřebují a nemůžeme je vzít v daný den a pak se nám zruší 3 lidi ráno v den ošetření. Snažíme se tu být pro Vás a potřebujeme k tomu Vaši spolupráci.

Pro udržení standardu a krátkých objednávacích lhůt tj. cca do 14 ti dnů, kdykoliv je možnost, snažíme se zařídit a vybavit další kabinu a najmout další terapeuty, abyste mohli být vždy pečlivě a kvalitně ošetřeni.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.

Ing. Petra Kliková