Single team

Vendula
Fibrichová

Podolog, pedikérka

Pocházím z Karlových Varů, vystudovala jsem maturitní obor gastronomie. Do Prahy jsem se přestěhovala před 25 lety. Této profesy jsem se s láskou věnovala dlouhá leta, než přišly zdravotní komplikace a já se rozhodovala, co dál.

Sama jsem navštěvovala podologii z důvodu zarůstajících nehtů,moc mi to pomohlo a dávalo smysl a moje nová cesta byla na světě, absolvovala jsem pedikérský kurz a zcela mě to pohltilo, tak jsem chtěla o problematice nohou vědět více a více, přišly další školení a studia. Za velký úspěch považuji rozsáhlý kurz Podologie u pana Mgr. Fešara, kde nás vyučovali lékaři a odborníci z oboru. Přednášku u nás měla i majitelka a zakladatelka Podologického institutu „Hilarion“ Ing. Petra Kliková, která rozšiřovala svůj tým. Přihlásila jsem se a vyšlo to. Jsem členem skvělého týmu „Hilarion“ a mohu být i já nápomocna s Vašimi podologickými obtížemi nebo přispět k lehčím nohám profesionální přístrojovou pedikúrou.

Jsem pečlivá a přátelská terapeutka, kterou práce a výsledky v podologickém ošetřování nohou naplňuje a pomoc druhým přináší radost. Těším se na Vás.

Moje motto: „Kde je cíl, tam je i cesta.“

Mezi mé koníčky patří má práce, procházky v přírodě se svými třemi pejsky, chalupa a zahrada, vaření, houbaření a čas strávený s partnerem.