Single team

Petra Kliková

Ing.
Petra Kliková

Zakladatelka značky Hilarion, podolog, pedikérka, manikérka, masérka

Petra Kliková je jeden z předních podologů v ČR. Je v oboru pedikúry a manikúry více jak 12 let. K oboru se dostala již během studií na vysoké škole díky své matce. Začínala spíše se zaměřením na manikúru a modeláž nehtů, ale vzhledem k tomu, že se ráda kontinuálně vzdělává, našla si časem nové zaměření. Seznámila se s panem Jardou Fešarem a ten ji pro obor podologie nadchnul. Začala navštěvovat všechna dostupná školení a zjistila, že podologie může být neuvěřitelně prospěšná. Vznikl nápad založit Hilarion. Dnes je tu s týmem nadšenců, který vždy najde řešení pro každého. Je si vědoma toho, že nemá patent na rozum. Ale má skvělý okruh specialistů, lékařů, školitelů a mentorů, na které se může vždy obrátit pro radu.  V tom je síla mezioborové spolupráce. Nejsme na to nikdy sami. 🙂

  • Zakladatelka a vizionářka značky Hilarion – podologický institut
  • Diplomovaný podolog České podologické společnosti z. s. (interní titul)
  • Školitelka pedikúry a manikúry již od roku 2008
  • Pracovala na soukromé klinice jako manažerka centra krásy a péče o tělo
  • Členka řídící rady České podologické společnosti z. s.
  • Studovala v ČR, na Slovensku a v Německu
  • Mluví plynule anglicky a německy

V současné době je na rodičovské dovolené s malou dcerkou, proto prosíme klienty o trpělivost, než si zase otevře kalendář pro objednávání klientů. Nebojte, časem se vrátí zpět k podologickému křeslu.

Kontinuálně se nadále vzdělává v oboru a pomáhá růst i svým kolegům. Zároveň průběžně zaškoluje stávající i nové zaměstnance a hledám co je v oboru nového. V případě, že někdo onemocní, tak zaskakuje v případě nouze za kolegy, aby vše fungovalo jak má. Jinak je na plný úvazek maminka a nedá se to s denní prací podologa moc dobře skloubit. Ale i tak dbá na to, aby bylo o všechny skvěle postaráno.

Motto:

S úsměvem jde všechno lépe…

Professional Life:

Vystudovala jsem obor Economics and Management na ČZU v Praze v anglickém jazyce. Díky vysoké škole jsem měla možnost studovat v Portugalsku a Vietnamu. Přesto jsem se vydala cestou řemesla – Pedikúra a manikúra. Děkuji všem klientům a studentům mých školení. Díky Vám všem mohl vzniknout Hilarion.

Zaměření na spokojenost lidí
99%
Ochota se učit novým souvislostem a rozvíjet se
100%
Radost z cestování a poznávání nových míst
75%
Vysoké nároky na spolupracující tým v Hilarionu 🙂
95%

Tímto bych chtěla poděkovat všem, které jsou potkala na své cestě životem. Každé setkání mne někam posunulo a inspirovalo. Ne vždy to byla lehká cesta, ale o to více si dnes vážím všeho toho co mám. Věřím, že společně toho ještě mnoho vytvoříme… A jestli nevíte koho se to týká? Mám na mysli opravdu všechny. Ale třeba i mé studenty rekvalifikačních kurzů,  klienty, mentory, profesory, učitele, kolegy, vedoucí pracovníky, přátele, blízké a hlavně rodinu.

Mezi její koníčky patří vzdělávání se, pečování o druhé, cestování, detektivky, filmy, má ráda zvířata, především kočky a psi.