Single team

Veronika Langerová

Veronika
Langerová

Recepční

Pocházím z malé vesničky na Moravě Kamenná, kde jsem vyrůstala a strávila své dětství. Vyrůstala jsem v prostředí lesů a krásné přírody… Nebylo pro mne problém spát pod širákem nebo zdolat menší skálu 🙂 a to všechno dovršit jen opékáním buřtů.

Absolvovala jsem vysokou školu se zaměřením bakaláře mezilidské zdroje v Austrálii.. Už od malička bylo mým snem pracovat s lidmi a pečovat o ně.. Mám 20 let praxi v obchodním odvětví  a klientským poradenstvím.. Žila jsem také 10let v zahraničí například Itálie, Švýcarsko a Austrálie… Cestování je jeden z mých velkých koníčků, je spoustu zemí kam bych se chtěla ještě podívat ale v srdci mi navždy zůstane Itálie… Pro svůj půvab, kuchyň a bezprostřednost lidí.. Takové to Dolce fare niente „ Sladké nic nedělání.“

Motto:

Život je jako bonboniéra. Nikdy nevíš co ochutnáš.

Professional Life:

V Hilarionu jsem na pozici recepční. Je to různorodá práce kde je pro me tím nejdůležitějším jsou naši klienti… Tak aby každý dostal toho správného terapeuta a odešel bez bolesti spokojen domů.. Tato práce mne naplňuje a dělá mě šťastnou. Hilarion je bezpochyby moje druhá rodina!

Empatie
98%
Vstřícnost
100%
Veselost
85%
Důslednost
95%

Moje koníčky:

  • Vážná hudba
  • Cestování
  • Architektura
  • Moda a design