Naše služby

Vrásky a jemné linky

Zmírněte známky stárnutí
Jak stárneme, začneme projevovat známky stárnutí, zejména v našich tvářích, vznikají vrásky v důledku naší obličejové mimiky. Působením volných radikálů, zvyky, životního stylu si také vybírají svou daň na naší pokožce.

 

Naše pokožka vykazuje známky stárnutí různými způsoby, ale nejčastějšími oblastmi jsou obvykle:

 

 • Linie smíchu u očního okolí
  To je často místo, kde se nejdříve objeví vrásky a jemné linie. Po letech úsměvu a soustředění se z vnějšího oka rozšířily malé vrásky.

 • Nosoretní rýhy
  Jemné oblasti kolem rtů vytvářejí výrazové linie a nerovnoměrné kontury kolem vašeho úsměvu. Tyto jemné linie kolem rtů často vypadají jako „kuřácké linie“, i když nekouříte.

 • Hlubší výrazové vrásky
  Neošetřené jemné linky a vrásky se vyvinou do hlubších, jako kdyby byli „zamračené vrásky“ na čele.

 • Povadlé kontury obličeje
  Přirozený proces stárnutí, poškození volnými radikály a neaktivní režim péče o pleť mohou vést k ochablé pokožce – oblasti, které jsou často zanedbávané, jako je krk a dekolt, kůže kolem uší, hřbet rukou, zadní část krku / linie vlasů, jsou často vyprávěním oblasti stárnutí pokožky.

 • Nerovnoměrný odstín kůže
  Přirozeným projevem stárnutí může být nerovnoměrný tón pleti, zejména u těch, kteří svou pokožku pravidelně vystavují povětrnostním vlivům. Poškození sluncem a pigmentace je hlavní indikací pro ty, kteří chtějí podstoupit ošetření mikroskopem Dermapen.

 

Proces obnovy naší pokožky se s věkem zpomaluje, takže ošetření Dermapen jsou bezpečnou a přirozenou alternativou v boji proti procesu stárnutí.

Klinické ošetření Dermapen spolu s dalšími kombinovanými terapiemi mohou přinést úžasné výsledky.

A co víc, ošetření Dermapenem přirozeně funguje zevnitř. Přirozené reakce na hojení ran, které vzniknou při ošetření pomocí mikroihly, nastartují produkci kolagenu a elastinu.

DOPORUČUJEME

Dermapen 4

Originální Dermapen 4

Rozdíl po ošetření Dermapenem může být vidět brzy po ošetření, ale u klientů je schopnost regenerace pokožky různá. Doporučujeme pro lepší výsledek používat podpůrné produkty Dermpan na domácí použití. Viditelný výsledek můžete očekávat po 2 – 3 ošetřeních.

Pro uskopojivé výsledky Vám doporučujeme ošetření v našem ceretifikovanám institutu

4

Ošetření

6

Týdnů rozestupy mezi procedůrami

Objednejte se na ošetření ještě dnes on-line, nebo na telefonním čísle +420 732 882 790.

DERMAPEN 4 VÝSLEDKY
Stárnutí /poškození sluncem před a po

Stárnutí /poškození sluncem před a po

DP Dermaceuticals

Výběr správných produktů péče o pleť zlepší vaše výsledky a pomůže vám dosáhnout vašich cílů. Vaše klinika by vám měla při léčbě doporučit následující produkty:

Zjistěte více o produktech Dermaceuticals. Budete přesměrováni na e-shop.