Naše služby

Příběh dermalogicy

Historie Demalogicy se píše od roku 1986

https://www.dermalogica.com/pages/our-story

Společnost Dermalogica byla založena pleťovým terapeutem, takže víme, jak vytvořit řešení péče o pleť na míru, která fungují – nejen dnes, ale po celý život. Nabízíme vzdělání, produkty a služby péče o pleť profesionální úrovně pro pleťové terapeuty i zákazníky.

 

Seznamte se s naší zakladatelkou: Jane Wurwand

Jako spoluzakladatelka a hlavní vizionářka Dermalogica a postgraduálních výcvikových středisek The International Dermal Institute je Jane Wurwand jednou z nejznámějších a nejuznávanějších autorit v profesionální terapii kůže. Pod jejím vedením se Dermalogica stala přední profesionální značkou v péči o pleť, kterou používá více než 100 000 peťových terapeutů ve více než 100 zemích po celém světě. Její vize byla, soustředit se na zdraví pleti. Ne na krásu. Protože krásný je každý, kdo se cítí dobře.

 

Péče o pleť přímo na míru

I když Dermalogica má již stanovené řady na různé typy popkožky, přesto je vhodné vyhledoat  pleťového terapueta, který Vám doporučí péči na míru. Každý jsme jiný a daný problém může mít různé příčiny. Naši terapeuti důkladně znají kůži a její projevy. Díky tomu mohou kombunovat produkty různých řad, pro ten nejlepší možný výsledek a spokojenost klietna.

 

Od roku 2020 je 90% produktů Dermalogica recyklovatelných nebo biologicky odbouratelných

Do konce roku 2020 bude 90% našich obalů recyklovatelných nebo biologicky odbouratelných. Velká část našich obalů je již udržitelná.

 

Vyrobeno v Kalifornii

Všechny naše formule jsou vyráběny v Kalifornii, která se pyšní nejsilnější ochranou životního prostředí a spotřebitelů na světě.

 

DERMALOGICA V SOULADU S PŘÍRODOU

https://www.dermalogica.com/pages/sustainability (ty stejné fotky nahrát k nám na web) a video

 

Bez krutosti

Bez krutosti nás uznávají organizace PETA (Lidé pro etické zacházení se zvířaty) a Leaping Bunny.

 

 

Certifikovaný vegan

Na všechny naše produkty kromě  těchto tří máme certifikaci vegan. *

* Active moist,  Skin Perfect Primer SPF30 a  MultiVitamin Power Serum.

 

Žádné umělé barvy nebo vůně

Od roku 1986, naše formule neobsahují umělá barviva a vůně, minerální oleje, lanolin, SD alkohol, parabeny a mikroplasty.

 

FSC certifikace

Do budoucna jsou všechny papíry a kartony, které používáme, certifikovány FSC, aby byly udržitelné pro lesy.