Naše služby

Miconeedling s DermaPen4

 

Dermapen 4

Cíleně se zaměřujeme na problematiku a řešení pigmentací, vrásek, akné, růžovky, jizev apod. Objednejte se na dermokosmetickou konzultaci pro více informací. Poskytujeme mini invazivní ošetření microneedling za pomoci originálního nejvýkonějšího pera na trhu, DermaPen4 Australského původu.

Objednejte se

Pro začátek se pojďme sejít a domluvit si na čem vám nejvíce záleží

Detailní konzultace nezbytná pro správné pro zjištění, jaké máte poždavky a co se má od ošetření očekávat. Každému klientovi dorporučujeme konzultaci předem samotným úkonem Dermapen 4 Microneedling.

30 min  / 300 Kč

 

Nejpokročilejší technika mikrojehličkování DermaPen 4

Revoluční intenzivní ošetření pleti pro pevnější, hladší a sjednocenou pleť. Ať už vás trápí jizvy po akné, hluboké vrásky, rosacea, rozšířené póry, vitiligo nebo hyperpigmentace. Microneedling umožňuje viditelné a dlouhodobé výsledky. Pro maximální výsledky používáme certifikovaný protokol DermaPen World. Konzultace s terapeutem před ošetřením je nezbytná.

45 min / 4150 – 7150 Kč

 

Jaká je historie Dermapenu?

Nejmodernější Dermapen 4

 

V roce 2011 došlo u společnosti Microneedling k revoluci díky první automatizované technologii. Spuštění Dermapen 4 nastavuje nový standard a měřítko, které přináší to nejlepší v pokročilém a inovativním mikroskopickém řešení s nepřekonatelnou jistotou, službami a vynikajícími výsledky pacientů. Automatizace pera zaručuje precizní ošetření a záruku kvality. V posledních několika letech byly vyčleněny miliony dolarů na výzkum, vývoj a úpravy, které umožňují neustále zlepšovat technologie mikronelingu k obrazu takovému, jak jej známe Dermapen 4. Dnes zůstává Dermapen jeden z nejčastěji používaných mikrojehličkovacích systémů po celém světe.  Bylo již provedeno přes 1,5 milionu úkonů. Proto je orginální Dermapen ošetření nejlepší ošetření, které dosahuje skvělých výsledků.

CÍLENÁ OŠETŘENÍ

 • Proti stárnutí (Anti-Aging)

  Dermapenová ošetření určená k vytvoření bezpečné hojivé reakce v těle k započetí přirozené produkce kolagenu a elastinu přímo v pokožce, bez drsných vedlejších účinků a s rychlým efektem, spolu s opravou povrchových vrstev za účelem:

 • zdravější pokožky
 • rozzářenosti
 • zpevnějí
 • sjednocení tónu pleti
 • změnšení pórů
 • redukce vrásek

Váš obličej, oblast rtů, oblast očí, uši, krk, hruď, ruce a pokožka hlavy jsou ošetřeny s dokonalou precizností, která podporuje rychlé zvedání, zpevňování a tonizaci obličejových rysů a kontur. Mikrokanály navíc umožňují vaší pokožce nést až o 80% více aktivních složek, které se ponoří hluboko do pokožky, aby ji nakrmily a absorbovaly pod ní ležící buňky.

Výsledky uvidíte pouze v jednom ošetření.

 

 • Odstranění jizev

  Dermapen 4 je jediné zařízení pro mikrojehličkování s přesným nastavením jizev a protokoly pro revizi hlubokých, atrofických jizev; včetně chirurgických, popáleninových kontraktur, strií a jizev po akné. Penetraci jehly lze nyní zvýšit až na 3,0 mm. Technologie AOVN automaticky kalibruje rychlost, tlak a penetraci motoru pro cílenou přesnost. Žádné zadrhávní a žádné tahání kůže. Populární ošetření jizev Dermapen je určeno k vyhlazení strií, starých i nových. Lékaři i pacienti shledali, že léčba přípravkem Dermapen je pro strie účinnější než jakákoli laserová léčba. Léčba jizev Dermapen může zahrnovat: atrofické jizvy; včetně chirurgických, popáleninových kontraktur, strií / strií a jizev po akné.

 

 • Pigmentace

  Na rozdíl od některých laserových ošetření odstraňuje Dermapen riziko poranění teplem a rizik hypopigmentace a současně podporuje optimalizovanou funkci buněk. Díky tomu je vhodný postup pro každého pacienta postiženého melasmatem a s predispozicí k hyperpigmentaci. Ošetření je také vhodné pro všechny typy pleti a etnické skupiny Fitzpatrick. Bylo také zjištěno, že léčba přípravkem Dermapen je účinná při léčbě lokálních hypopigmentací vitiligo. Klinicky léčba Dermapenem funguje čtyřmi způsoby, jak zvrátit produkci hyperpigmentace a melasmy.

Dermapenové ošetření může být účinné při mnoha stavech, včetně: růžovky, telangiektázie, seboroické dermatitidy, estetické gynekologie, alopecie a mnoha dalších.

 

Exkluzivní funkce Dermapen 4

První digitální a Bluetooth mikrojehličkování platforma na světě, včetně nové exkluzivní funkce ošetření jizev „ST“, funkce duálního napájení s nabíjením baterie „Turbo-Cut“, nové funkce AOVN4 včetně 16 jehlové kazety.

 

Revoluční 16 jehlová kazeta

Jehlová kazeta Dermapen 4 s: 16kolíkovou jehlou o rozměru 33 s vestavěnou RFID jehlovou kazetou, ACM ™ – mechanismus proti kontaminaci, retenční ventily AOVN, pokročilá technologie AOVN4.

Moderní cartige pro Dermapen 4

Dermapen 4 napájení

Vaše kůže a naše technologie, vítězná spolupráce.

Vaše pokožka má samo-omlazující funkci, která je schopna významně snížit poškození způsobená akné, traumatem, pigmentací a řadou dalších onemocnění. Mikropichování aktivuje tento proces tím, že způsobí drobné vpichy po ošetřované oblasti. Jak se vaše pokožka uzdravuje, produkuje kolagen, který tvoří novou vrstvu čerstvé tkáně, vytváří mladistvý vzhled na povrchu a bojuje s protilátkami pod ní.

Před a po - vrásky okolo očí

Výsledky mluví za nás. Nechte se také ošetřit.

 

MINIMÁLNÍ TRAUMA, MAXIMÁLNÍ VÝSLEDKY

Technologie Dermapen má významné výhody oproti ošetření dermálním rollerem a frakčním laserem kvůli minimálnímu traumatu způsobenému pokožce. To umožňuje pokožce vynaložit více úsilí na boj s onemocněním samotným / proti stárnutí než na vedlejší poškození způsobené během samotného postupu.

 

Zjizvení po akné

Zjizvení po akné před a po

 

Stárnutí /poškození sluncem před a po

Stárnutí /poškození sluncem před a po

 

Zjizvení po popálení chladem

Zjizvení po popálení chladem před a po

 

Žíly na nohou před a po

Žíly na nohou před a po

 

Melasma/ pigmentace před a po

Melasma/ pigmentace před a po

 

Aknozní pleť před a po

Aknozní pleť před a po

 

Zjizvení před a po

Zjizvení před a po

 

Seboroická kertóza před a po

Seboroická kertóza před a po

 

Strie a zpevnění před a po

Strie a zpevnění před a po

 

Vitiligo před a po

Vitiligo před a po

 

 

Dermapenworld logo

S více než 2 miliony ošetření prováděných po celém světě – zasloužíte si to nejlepší

Tisíce terapuetů podporují tuto přední světovou technologii, která vám pomůže rychle vypadat mladší bez vedlejších účinků nebo prostojů.