Naše služby

Jizvy… zmírněte zjizvení

Jizvy jsou výsledkem biologického procesu hojení ran v kůži. Jizvy jsou tedy přirozenou součástí procesu hojení. Zjizvení lze rozdělit do 3 hlavních kategorií;

  1. Tmavé a světlé jizvy – tyto povrchové jizvy se obecně zahojí a jsou sotva viditelné během 3–6 měsíců.
  2. Vyvýšené jizvy – to zahrnuje Hypertrofické jizvy, které jsou vyvýšené, běžně se vyskytují na ohybných částech kůže (záda, kolena a lokty) a jsou výsledkem protahování okrajů rány při hojení. Keloidní jizvy, které mají tendenci růst mimo hranici počátečního poranění a mohou být velké, bolestivé nebo svědící.
  3. Odsazené jizvy – Nejběžnější typ jizev a jsou nejčastěji vidět na obličeji (kde bylo přítomno akné). To je způsobeno tím, že se nevytvoří dostatek jizvové tkáně, a proto se neshoduje s okolní kůží.

Doporučujeme Dermapen 4

Dermapen 4

Využití ošetření Dermapen pro zjizvení – remodelace, redukce a / nebo odstranění patří mezi nejúspěšnější výsledky nechirurgických zákroků. Zejména s novou funkcí SCAR TREATMENT specializovanou na Dermapen 4, která může pomoci při léčbě většiny typů jizev na různých částech těla. V pokožce se vytvářejí omlazující frakční mikrokanály, které aktivně rozbíjejí stávající tkáň jizvy. To podporuje produkci a distribuci nového kolagenu, který bude pracovat na vytvoření zdravé, silnější a pevnější kůže ve zjizvené oblasti. Zjistíte, že pokožka bude hladší a mnohem rovnoměrnější.

Pro uskopojivé výsledky Vám doporučujeme ošetření v našem ceretifikovanám institutu:

  • 4 -5 ošetření
  • časové rozestupy mezi jednotlivými procedůrami jsou 6 týdnů

Objednejte se na ošetření ještě dnes on-line, nebo na telefonním čísle +420 732 882 790.

Dermapen 4 výsledky

Zjizvení před a po

Zjizvení před a po

 

Zjizvení po popálení chladem

Zjizvení po popálení chladem před a po

 

DP Dermaceuticals

Výběr správných produktů péče o pleť zlepší vaše výsledky a pomůže vám dosáhnout vašich cílů. Vaše klinika by vám měla při léčbě doporučit následující produkty:

DP Dermaceuticals Hyla Active

Dermaceuticals Hyla Active

DP Dermaceuticals Retinal Active

Dermaceuticals Retinal Active 50ml

DP Dermaceuticals Ssscar

DP Dermaceuticals Ssscar

DP Dermaceuticals Cover Recover

cover recover

Zjistěte více o produktech Dermaceuticals. Budete přesměrováni na e-shop.