Dermalogica řeší

Dermalogica řeší:

  • Akné a černé tečky u náctiletých
  • Akné v dospělosti
  • Známky stárnutí
  • Suchost a dehydrataci
  • Mastnotu pleti
  • Pigmentace
  • Matná a nevýrazná pokožka
  • Přecitlivělost a zčervenání

 

Hledáte produkty, které Vám skutečně pomohou? Dermalogica je kosmetika vyvíjená ve spolupráci s Dermální institutem a má skutečně logiku. Tak vznikl název Dermalogica.

 

U této kosmetické značky se sází především na čištění pleti. V případě, kdy správně nečistíte pleť se účinné látky nemohou dostat do hlubších vrstev. Proto třeba nejsou tak účinné. Zároveň si pleť na danou kosmetiku potřebuje postupně zvykat. Je tedy důležité, abyste se zaměřili na to co Vás trápí, ale zároveň dali na doporučení pleťového terapeuta.

 

Příběh klienty: Trápila ji suchá pleť a mastná T-zóna. Od každé kosmetiky vyzkoušela tolik produktů, že už jí nic nefungovalo a myslela si, že má na mnohé látky alergie. Problém byl však v tom, že pleť již byla přecitlivělá z mnoho jiných účinných látek. Které v kombinaci mezi sebou, způsobili na pleti podráždění. Byla bezradná. Na doporučení kamarádky si domluvila službu Facemapping. Byla zdarma a tak si řekla, že o nic nepřijde. S terapeutkou probrali životní styl, co ji trápí, jak dlouho, jak je na tom s prací, zda-lil má stress, jaké má návyky při péči o pleť, co vše používá. Vyzkoušela si ošetření, nakoupila pár produktů a voalá. Výsledky se dostavili. Pleť je hydratovaná, zářivější a klienta velice spokojená.

Jste-li bezradný nebo bezradná. Chcete-li se posunout v péči o pleť o stupínek dál. Vyzkoušejte produkty Dermalogica. Zjistíte, že je to v podstatě jednoduché. Jen je nezbytné najít ten skutečně správný recept a kombinaci. Vaše pleť se nemohla nikdy cítit lépe.

 

Pro Vaši pleť, vždy to nejlepší.

 

Akné v dospělosti a akné v pubertě

Věděli jste, že akné v dospělosti má jinou příčinu než akné v období dospívání? Dermalogica proto vyvinula 2 rozdílné řady.

Clear Start

Clear Start je řada, vyrobená profesionálními odborníky Dermalogicy v péči o pleť. Specializuje se na záněty, černé tečky, mastné zóny a lesk pokožky. Cílem je Vám poskytnout to nejzdravější pleť. Naše formule jsou klinicky ověřené, založené na technologických postupech a fungují tak, že pleť úžasně vyživují. Je pro mladé dostupnější, má skvělé výsledky.  Podívejte se na před / po.

 

Active clearing

Řada Active Clearing se zaměřuje na akné v dospělosti. Na obličeji, na zádech. Věřte, že Vaše pleť může být krásná. Vyzkoušejte naše produkty.