Ceník služeb od 3. 1. 2022

Vážení klienti a klientky, 

od otevření v roce 2017 jsme drželi stále stejné ceny. Bohužel důsledek inflace a celosvětového zdražování cen materiálů, dopravy, elektřiny, nájemného, atp. – „po Covidové období,“ se dotkl našich dodavatelů a dojde i na zdražení i našich služeb a to od 3.1.2022. Děkujeme za pochopení.

S láskou a vděčností 

Petra a celý tým Hilarion

 

Odkaz na nový 2022_cenik služeb

 

Storno podmínky: 

V případě, že se nemůžete dostavit na smluvený termín, prosíme o zrušení nejpozději do 24 hodin od začátku rezervace. Pokud termín zrušíte později, nebo se nedostavíte, bude Vám naúčtován poplatek za rezervaci místnosti 500 Kč.

Pokud se stane, že již 2x se neomluvíte více jak 24 hodin předem, nebo se vůbec nedostavíte (nemusí být po sobě). Je nutné zaplatit 2x 500 Kč za neomluvený termín.  A třetí termín Vám bude účtována částka předem na zálohovou fakturu za celé ošetření, na které jste byli objednáni a  které ještě neproběhlo.

Bez úhrady této služby Vám neobjednáme na nový termín. Blokujete termíny klientům, jež ošetření potřebují a nemůžeme je vzít. Snažíme se tu být pro Vás a potřebujeme k tomu Vaši spolupráci.

Děkujeme za pochopení.

Ing. Petra Kliková