Single post

mikrojoehličkování

Je pro Vás mikrojehličkování/mikroneedling?

Začalo se objednávat tisíce zákaznických recenzí, jaký zázrak je mikrojehličkování /microneedling.  Od zastavení známek předčasného stárnutí pokožky až po zmenšení pigmentových skvrn, jizev a strií, se zdá, že tato omlazovací procedura dělá všechno a ještě víc. Ale co je microneedling? Více se dozvíte na našich webových stránkách.

Microneedling – co to ve skutečnosti je?

Microneedling nebo kolagen indukční terapie je procedura omlazení pokožky, která využívá mikroskopické jehly k vytváření mikro-úrazů na pokožce. Hlavním cílem microneedlingu je stimulovat kožní buňky k produkci kolagenu a elastinu – rozhodujících proteinových pojivových tkání, které udržují pokožku hladkou, pevnou a bez vad. Microneedling je implementován hlavně v oblasti obličeje, ale může být také použit v různých částech, které mají jizvy, strie a rozšířené póry.

Je Microneedling bezpečný?

Na rozdíl od tradičních technik omlazení pleti je microneedling minimálně invazivní procedurou. Mikro poranění na pokožce se rychle hojí, a proto existuje minimální riziko infekce za předpokladu, že budou dodržena všechna nařízená a nezbytná hygienická opatření.

Jedním z hlavních argumentů pro microneedlingu je fakt, že vyžaduje minimální až nulovou rekonvalescenci. Pacienti mohou pokračovat ve své běžné rutině i v režimu péče o pleť 24 až 72 hodin po mikrojehličkování.

U ošetření mikrojehličkování s Dermapen 4 mají klienti možnost používat produkty následné péče, které zvyšují účinky microneedlingu na pokožku. Dp Dermaceuticals je kolekce produktů péče o pleť, které podporují účinky mikrojehličkování, vyživují pokožku vitamínů a minerálů a pomáhají eliminovat zarudnutí nebo nepohodlí a urychlují viditelnou regeneraci.

Microneedling je bezpečný a efektivní postup, vhodný pro všechny barvy pleti, zdravý jedince mohou vyzkoušet s minimálními až nulovými vedlejšími účinky. Jedinci, kterým je kontraindikováno podstoupit mikrojehličkování, jsou těhotné ženy (pokud používají lokální anestetikum) a osoby užívající určité léky na akné.

Po relaci microneedlingu byly hlášeny drobné vedlejší účinky. Po zákroku se může objevit drobné zarudnutí a podráždění, které však trvá jen několik hodin.

Objednejte se on-line nebo volejte na 732 882 790.

Zdroj: dermapenworld.com

 

Leave a Comment